Потпис од Леви Машкиот директен Jeanан
  • Неодамнешно

Потпис од Леви Машкиот директен Jeanан

DEN 383.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потпис од Леви Штраус и Ко. „Право на фармерки со директно вклопување нудат класично директно вклопување што е удобно од ден на ноќ. Изработени од врвен квалитет, траен тексас, овие фармерки со директно вклопување се вклопуваат лесно преку седиштето до бутот и се исечени директно од коленото до глуждот. Квалитет имате доверба од Леви Строс, суво топло. Исто така, достапно во повеќето продавници на Вол-Март. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/s одржлив-стил-shop/7552000.