Sofia Jeansенски женски роза Curvy Skinny Super High Rise Tunle Flest
  • Неодамнешно

Sofia Jeansенски женски роза Curvy Skinny Super High Rise Tunle Flest

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ретро. Модерно. Совршено вклопување - лизгање во еден страшен пар фармерки. Фармерките на Роса Криви од фармерките Софија од Софија Вергара се елегантни со вклопување во кривата. Искинато полите додава тотално акцент на фрлање. Исклучиво на. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Ретро. Модернос. Комо Хехос А Ла Медида - Понте е пар Jeansејнс Еспеккулас. Лос Jeansејнс Роса Кон Курвас де Софија фармерки де Софија Вергара син Елегантес Кон Ун Тале Кви Абраза Тус Курвас. Лос Рудос Ротос Ле Дан Ун Токе Кви Евока ал Пасадо. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/ Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5'10 ''; Цинтура : 26 ''; бисто : 33 ''; Кадерас : 36 ''. Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una Talla 4. Висок пораст; приближно. In Seam : 27 "/ Cintura Alta; largo de Enterepierna aproximado : 27". Тенок се вклопува низ половината и бутовите; Криви на прегратки/ Корте Енталадо А Ла Алтура де ла Синтура и Лос Мусос; Авраза Лас Курвас. Затворање на копчињата со поштенски мува; контурирана половината; Јамки за појас/ Cierre de Botón Con Cremallera; Cintura curvada; Презилис пара Цинтун. 2 џебови за лепенка/2 Bolsillos de parche en la parte posterior. Зошто ќе го сакате : тотално кул со искинато полите и тотално кул со вклопување на кривата. Овие фармерки се чувствуваат обичај направени токму за вас. Комо Хехос А ТУ Медида. 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/1% еластан/66% алгодон; 28% Полистер; 4% вискоза; 1% еластано. Машинска миење/ Лавадо А Máquina. Увезено/ де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Роса Криви Високи растојани од фармерки/ фармерки Роса Конудос Ротос де Цинтура Алта де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.