САД QT. Пластична корпа за садови за складирање со безбеден капак и закопки за заклучување, - чиста
  • Неодамнешно

САД QT. Пластична корпа за садови за складирање со безбеден капак и закопки за заклучување, - чиста

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Канти за складирање на кварта на ирис 45 квартови ќе ги одржуваат сите простории во вашиот дом организирани. Ставете повеќе единици за складирање на корпи за да го зголемите просторот за складирање во вашиот плакар, просторијата за перење, гаражата, подрумот и/или таванот. Овие садови за складирање со капаци се совршени за складирање облека, постелнина, ќебиња, играчки, материјали за градинарство и многу повеќе. Копчињата на корпата за складирање безбедно затворете го капакот за да ги заштитите содржините внатре. Latches Bucke - Latchs Container Container го обезбедува телото со траен капак за заклучување на содржината во внатрешноста . Stackable - капаците на корпата за складирање се индексирани и дизајнирани за да обезбедат стабилност што ќе ви овозможи безбедно да ги преместувате канти и да заштедите простор во вашиот дом . Транспарентен - Транспарентниот капак и телото на корпата за складирање овозможуваат лесно идентификување на содржината внатре.