Голем и висок плетенка, панталони за фустани за вкрстување
  • Неодамнешно

Голем и висок плетенка, панталони за фустани за вкрстување

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградба на големото и високиот стрип на прегратка, плетенка, облечена во фустан од Саване. Што е подобро од сигурен, убав пар панталони за фустани? Кога не се чувствуваат како пантолони за фустани. Овие дното имаат продолжение на половината што ви дава дополнителни 2-3 инчи просторија, ткаенина за движење, ткаенина без железо и суптилна, пригушена шема на вкрстена шема за визуелна текстура што ги прави овие панталони елегантни и модерни. Savane Big Вие може да ги најдете вашите нови омилени панталони со Саване. Директно вклопување на ногата - тример низ седиштето и ногата . удобност (продолжение) на половината на овие машки пакувања за 2-3 инчи дополнителна просторија за тие денови кога навистина ви треба . движење на движење - измислица дизајнирана да ви даде целосна изведба опсег на движење.