Nuloom затворен простор на отворено мирим, килим, 8 '10', сива
  • Неодамнешно

Nuloom затворен простор на отворено мирим, килим, 8 '10', сива

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Nuloom затворен/отворен меур на мириам. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен / отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез. Вклучува Фринге.