Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Flat Front Chino Pant - големини до 42
  • Неодамнешно

Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Flat Front Chino Pant - големини до 42

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичното стрип на мажите Chaps, директно вклопување рамен предниот дел од чино, е совршен додаток на вашиот плакар. Оваа разноврсна пантолона е издржлива, но сепак нуди супер меко чувство, обезбедувајќи екстремна удобност на денешниот човек. Овој Chino Pant нуди истегнување каде што ви треба, флексибилна лента за половината, може да се прошири за удобност и инженерство за да обезбеди години на абење. Мека рака. Седи под половината. Флекс лента за половината. Удобно истегнување. Крајна удобност. Машина за перење. Увезени.